سفارش تراکت/سربرگ/بروشور - آریا گراف

سفارش تراکت/سربرگ/بروشور

سربرگ

مهم‌ ترین چیزی که در چاپ ست اداری به چشم میخورد سربرگ است که با جنس های مختلف گلاسه، کتان یا تحریر و ابعاد معمول ‏‎ A4‎‏ (7/29*21 سانتی متر ) و A5 (21*8/14سانتی متر) متناسب با آرم و لوگوی شرکت با هر نوع تم رنگی یا سیاه و سفید و به صورت یک رو یا دورو به چاپ می رسد.

از چاپ سربرگ جهت مکاتبه و نامه نگاری های اداری یا درج قراردادها با مشتریان و سازمان‌ های کوچک و بزرگ و ارگان های دولتی، استفاده می‌شود.

این امر سبب می‌شود تا سازمان با شرکت های دیگر تعامل داشته و لوگو و برند شرکت دست به دست بین سازمان‌ها و افراد مختلف چرخیده شود و با کمترین هزینه بیشترین تبلیغات صورت بگیرد و برند تجاری، فعالیت کاری و هویت اصلی شرکت معرفی شده و کارهای انجام گرفته توسط شرکت برای مشتریان شفاف سازی شود.

یک سربرگ با طراحی خوب و جذاب، کیفیت و حرفه‌ای بودن سازمان را به مشتری نشان داده و با داشتن اطلاعات تماس سبب می شود تا مخاطبان زیادی بتوانند با سازمان در ارتباط باشند. نام و لوگوی شرکت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه سربرگ و نشانی و تلفن در پایین صفحه آن درج می گردد.

بروشور

بروشور برای ‏ارائه توضیحات کاملی درباره یک محصول به کار می‌رود که کالانما نیز نامیده می‌شود. یک کاربر پس از خواندن بروشور محصول، می‌تواند از آن محصول استفاده نماید. در چاپ بروشور نمی‌توانید چند محصول را با هم تبلیغ کنید و فقط باید اطلاعات یک محصول روی بروشور درج شود و این وجه تمایز کاتالوگ و بروشور است.

بروشورها در واقع اطلاعات مفید، سودمند و به صورت خلاصه‌ای هستند که برای بیننده جذاب است و در صورت داشتن طراحی زیبا و کیفیت بالا می‌تواند نظر مشتریان را جلب کند.

چاپ بروشور گلاسه، نیز همانند دیگر عوامل تبلیغاتی جزو موثرترین عواملی است که می‌تواند به سرعت، کسب و کار شما را به جلو هدایت کند.

تراکت

با چاپ تراکت می‌توان پیام سازمان‌ها را با سرعت زیاد و کمترین هزینه به مشتریان رساند. اگر تراکت به تیراژ زیاد چاپ شود و پخش آن با دقت زیاد و به صورت هدفمند و با برنامه ریزی باشد نتیجه بهتری در تبلیغات ایجاد می‌کند.

نیاز به مشاوره دارید؟